Guláš Cup 2012 proběhl - známe výsledky

12.06.2012

3. ročník Guláš Cupu se uskutečnil 9. června 2012. Jako v gulášovém ráji to vypadalo v sobotu na parkovišti u "kiosku" u letovické přehrady Křetínka.

O přízeň porotců a široké veřejnosti zde soutěžilo na 12 družstev z české republiky, ale i ze zahraničí. Poprat se s několika kily hovězího, umíchat na 20 kg guláše v kotlíku nad ohněm, je úkol pro odvážné. Při letošním ročníku, ačkoliv se konal na začátku června, bylo spíše aprílové počasí. To ovšem nenarušilo atmosféru a gurmáni ze širokého okolí přišli okusit originální receptury našich soutěžících.

Cenu poroty si nakonec odvezly následující týmy: 3. místo - Cetkováci, 2. místo - Dunamocsi, 1. místo - Gulmeni. Ceny diváků byly rozděleny mezi týmy: 3. místo - Kameňáci, 2. místo - Fotbalistky a na 1. místě se umístili díky hlasům příchozích, Samoťáci. Další ocenění bylo uděleno za stejnokroje soutěžících kuchtíků a to v následujícím pořadí: 3. místo - Harley Býkovice + Cetkováci, 2. místo - Korzáři a na 1. místě se umístili zahraniční účastníci Dunamocsi.