Aktuality

Do galerie pro vás byly přidány fotografie ze sedmého ročníku gulášové soutěže, Guláš Cup 2016. Akce se uskutečnila dne 4. června 2016 tradičně na parkovišti u Letovické přehrady Křetínka. Na Křetínce bylo mnoho fotografujících a tak, máte-li doma nějaké snímky, zašlete nám je, nebo je umístěte na našem facebookovém profilu.

Do galerie pro vás byly přidány fotografie z šestého ročníku gulášové soutěže, Guláš Cup 2015. Akce se uskutečnila dne 13. června 2015 tradičně na parkovišti u přehrady Křetínka. Na Křetínce bylo mnoho fotografujících a tak, máte-li doma nějaké snímky, zašlete nám je, nebo je umístěte na našem facebookovém profilu.

Do galerie pro vás byly přidány fotografie ze sobotního pátého ročníku gulášové soutěže. Na Křetínce bylo mnoho fotografujících a tak, máte-li doma nějaké snímky, zašlete nám je, nebo je umístěte na našem facebookovém profilu.

Opět vynikající atmosféra, pohltila stovku soutěžících stejně tak, jako přihlížející a ochutnávající diváky. Ano, Guláš Cup má za sebou další úspěšný ročník. V sobotu 14. června 2014, proběhla na břehu Křetínské přehrady další gulášová bitva. Deset soutěžních týmů se tentokrát utkalo za velmi proměnlivého počasí. Střídavé deštivé slunečno však...

Již čtvrtým rokem se 8. června 2013, na Křetínské přehradě u města Letovice, konalo gulášové klání. Soutěž ve vaření kotlíkového guláše má v okolí již vybudovanou tradici. Početné týmy a ještě početnější řady strávníků si užili nejen krásného počasí a přírody, ale především úžasnou atmosféru provoněnou hned deseti druhy gulášů. V sekci věnované...

Do galerie byly přidány nové fotografie ze 3. ročníku Guláš Cupu. Pěkně se usaďte a prohlížejte, nasávejte atmosféru jedinečného kulinářského klání. Pokud se Vám nechce nic hledat, můžete kliknout zde.